ŻYWY RÓŻANIEC

Składa się z wielu (w naszej parafii z 13) róż różańcowych, odmawiających każdego dni a cały różaniec (każda i każdy z zaangażowanych odmawia jedną tajemnicę). W danym tygodniu jedna z róż prowadzi różaniec o 17.15 w kaplicy adoracji. Spotkania wszystkich róż odbywają się w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8.30.

CZCICIELE MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Składa się z wielu (w naszej parafii z 13) róż różańcowych, odmawiających każdego dnia cały różaniec (każda i każdy z zaangażowanych odmawia jedną tajemnicę). W danym tygodniu jedna z róż prowadzi różaniec o 17.15 w kaplicy adoracji. Spotkania wszystkich róż odbywają się w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8.30.

WSPÓLNOTA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Skupiona w szczególności na adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie (według ustalonego grafiku „dyżurów”). Spotkania odbywają się w 2 czwartek miesiąca o 16.00. W 2 piątki miesiąca wspólnota uczestniczy we Mszy Świętej w swojej intencji.

TAIZÉ

Grupa modlitewna gromadząca się w kościele na rozważaniu i medytacji Słowa Bożego a także uwielbieniu Boga kanonami Taize. Co roku przygotowuje osoby do uczestnictwa w Europejskim Spotkaniu Młodych. Spotkania w 3 czwartek miesiąca o godz. 19.30.

WSPÓLNOTA DUCHOWEJ ADOPCJI

Wspólnota w szczególny sposób skoncentrowana na modlitwie (codziennie, przez 9 miesięcy jedna tajemnica różańcowa) w intencji dzieci poczętych. Spotkania w 3 poniedziałek miesiąca na Mszy Świętej o godz. 18.00 a po niej w domu katechetycznym na parterze.

PRZYJACIELE MISJI OBLACKICH

Wspólnota skoncentrowana na duchowym i materialnym wspieraniu Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w pracy w kraju i za granicą poprzez modlitwę, ofiarowanie swojego cierpienia, radości i dobrych uczynków. Spotkania odbywa się w 2 wtorek miesiąca na Mszy Świętej oraz na nabożeństwie do Św. Eugeniusza (po nabożeństwie spotkanie – często z udziałem misjonarzy z zagranicy – w domu katechetycznym)

ZESPÓŁ UWIELBIENIA „SZOP”

Zespół muzyczny działający od 2009 roku. Jego zadaniem jest prowadzenie modlitwy uwielbienia. Zespół posługuje w różnych miejscach, w tym często w naszej parafii prowadzi WIECZÓR CHWAŁY (3 niedziela miesiąca) od godz. 19.00 do 21.00. Zespół spotyka się w każdy czwartek o 19.00 w piwniczce.

MODLITWA TAŃCEM

Wspólnota modląca się tańcem angażującym dla Boga wszystkie sfery życia człowieka (ducha i ciało), pomagająca w radosnym odkrywaniu i wyrażaniu miłości do Boga. Spotkania odbywają się w 2 i 4 czwartki miesiąca o godz. 19.00 w sali św. Eugeniusza na I piętrze domu katechetycznego.