WITAJCIE!

Kochasz śpiew? Lubisz się modlić w ten sposób? Scholka dziecięca jest zatem właśnie dla Ciebie! Poprzez wspólny śpiew chcemy rozwijać nasz kontakt z Panem Bogiem i pomagać też innym otwierać się bardziej na Niego.

Spotykamy się każdej niedzieli o godz. 10:00 w Domu Katechetycznym, a następnie animujemy Mszę świętą w naszym kościele o godz. 11:00. Zapraszamy wszystkich, którzy czują potrzebę większego zaangażowania się we wspólny śpiew i granie na chwałę Pana Boga.

Zaproszenie jest dla dzieci, ale też dla muzykujących rodziców. Wspólnie możemy tworzyć naszą parafialną scholę. W razie pytań, prosimy o kontakt z opiekunem scholki – o. Piotrem Prauzner-Bechcickim OMI (bechta@gmail.com).

CZAS EPIDEMII

Ze względu na panujące obostrzenia spotkania i próby scholki parafialnej są obecnie wstrzymane. Jak tylko będzie to możliwe, to wznowimy je dla wszystkich zainteresowanych. Póki co zapraszamy do słuchania publikowanych piosenek i wspólnego śpiewu w Waszych domach. Przecież – jak to powszechnie się mówi – „kto śpiewa, ten dwa razy się modli”. Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia – ufamy – niebawem. 🙂