Intencje mszalne

17 marca 2019 – 24 marca 2019

17 – 03 – 2019
2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.00
Za + Wiesława Mendrykowskiego.

7.00
1/ W intencji żyjących i za ++ Parafian.
2/ Za + Witolda Boraczowskiego.
3/ Za + Jana Kacperskiego w miesiąc po śmierci – intencja od syna Darka z rodziną.

8.30
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

9.00
W intencji Ludwiki.

11.00
1/ Za + Gerarda Michalskiego.
2/ Za + Gertrudę Dymną w rocznicę urodzin z prośbą o radość życia wiecznego.

13.00
W intencji dzieci, które przyjmą sakrament Chrztu św., ich rodziców i rodziców chrzestnych.

16.00
1/ Za ++ Klarę Stokowy w 10. rocznicę śmierci, męża Waltera, synów Mariana i Joachima oraz ++ z rodziny Stępniak i Stokowy.
2/ Za + Kazimierza Robaka w 2. rocznicę śmierci, brata Włodzimierza i rodziców obu stron.

17.15
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

18.00
W intencji Pawła.

21.00
Za + s. Romanę – elżbietankę w kolejną rocznicę śmierci.

18 – 03 – 2019

6.00
Za + Witolda Boraczowskiego.

7.00
Za + Wiesława Mendrykowskiego.

8.00
1/ Za + ojca Alfonsa Fessera w kolejną rocznicę śmierci z prośbą o dar życia wiecznego.
2/ Za + mamę Paulinę Słowik, brata Marka Wszelakiego, za ++ z rodzin: Słowik, Lempa, Kozioł, Wszelaki.
3/ Za dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00
W intencji Jacka.

17.15
Różaniec – prowadzi XI róża żeńska p.w. NMP Wspomożycielki Wiernych.

18.00
1/ W intencji dzieci objętych duchową adopcją.
2/ Za ++ Lidię Flasza w 10. rocznicę śmierci, rodziców obu stron oraz Józefę i Franciszka.
3/ Za + Józefa Łuczaka w 3. rocznicę śmierci z prośbą o radość życia wiecznego.
4/ Za + Kazimierza Borgiela w 25. rocznicę śmierci o dar życia wiecznego oraz za ++ rodziców obu stron i ++ bliskich.
5/ Za + Elżbietę Cholewę od Zakładu Pogrzebowego ABIASZ.

21.00
W intencji żyjących i ++ Parafian.

19 – 03– 2019
UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP

6.00
Za + Wiesława Mendrykowskiego.

7.00
1/ Za + Witolda Boraczowskiego.
2/ Za ++ rodziców Józefa i Rozalię Jóźwik.

8.00
1/ W intencji czcicieli św. Antoniego i ofiarodawców do skarbon.
2/ Za + Józefa Borzuckiego oraz ++ Marię, Edwarda i Jerzego Borzuckich z prośbą o radość życia wiecznego.

8.30
Nabożeństwo do św. Antoniego.

10.00
W intencji Anny.

17.15
Różaniec – prowadzi XI róża żeńska p.w. NMP Wspomożycielki Wiernych.

18.00
1/ Za ++ Józefa Kraczkowskiego w 17. rocznicę śmierci, rodziców obu stron, brata Józefa i siostrę Genowefę Jarosz.
2/ Za ++ męża, ojca, dziadka i pradziadka Józefa Hankusa, rodziców, teściów, rodzeństwo obu stron oraz dziadków i babcie.
3/ Za ++ męża Józefa Ożóg, rodziców i pokrewieństwo obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o radość życia wiecznego.
4/ Za ++ rodziców Józefa i Bronisławę, męża Rudolfa Reimana, teściów Gertrudę i Walentego, brata Jana, brata Kazimierza z żoną Zofią i córką Bogumiłą, szwagra Zbigniewa, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o spokój ich dusz.
5/ Za ++ dziadków Józefa i Agnieszkę, Leona i Stanisławę, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.30
Nabożeństwo do św. Antoniego.

21.00
W intencji Jerzego.

20– 03 – 2019

6.00
Za + Antoniego Tomczaka w 43. rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Mońków i Tomczaków.

7.00
1/ Za + Wiesława Mendrykowskiego.
2/ Za + Antoninę Spisak w 32. rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Homel i Spisak.

8.00
1/ Za ++ rodziców Józefa i Annę Mirek oraz ++ z rodziny Mirków.
2/ Za ++ męża Zdzisława w 6. rocznicę śmierci, syna Zbyszka w 43 rocznicę śmierci, wujka Jana, rodziców obu stron, babcie i dziadków, siostrę Janinę, szwagierki Władysławę i Barbarę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
3/ Za ++ męża Józefa Rudnickiego, rodziców Stefanię i Stanisława Czarników oraz teściów Józefa i Katarzynę Rudnickich.

8.30
Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

10.00
W intencji Anny.

17.15
Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

18.00
1/ Msza św. wypominkowa za zmarłych.
2/ Za + ks. Jana Nowaka, rodziców Jerzego i Barbarę, siostrę Aleksandrę, dziadków Józefa i Annę, Jana i Jadwigę, oraz Elżbietę Jadamik.
3/ Za + Witolda Boraczowskiego.
4/ Za + Rudolfa Pawletę od Zakładu Pogrzebowego Abiasz.
5/ Za + Jana Kacperskiego od sąsiadów z ul. Dobrej 3 z prośbą o radość życia wiecznego.

21.00
Za + Andrzeja Stanka od rodziny Kozaków z Trzebieńczyc.

21 – 03 – 2019

6.00
Za + Wiesława Mendrykowskiego.

7.00
Za + Witolda Boraczowskiego.

8.00
1/ O dar życia wiecznego w 38. rocznicę śmierci ojca Ludwika oraz ++ z rodziny Szymura, Słuja, Sojka i Korba.
2/ Za ++ Czesława Tomczaka, rodziców obu stron, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.15
Różaniec – prowadzi XI róża żeńska p.w. NMP Wspomożycielki Wiernych.

18.00
1/ Za + Aleksandrę Wrześniowską w 4. rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny.
2/ Za + Mariusza Kaszowskiego w 10. rocznice śmierci z prośbą o łaskę zbawienia i radość życia wiecznego.
3/ Za + Wandę Gębal od Zakładu Pogrzebowego ABIASZ.
4/ Za ++ rodziców Jerzego i Marię Urbanków, brata Jana i jego żonę Reginę Urbanek.

18.30
Nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

22 – 03 – 2019

6.00
Za + Witolda Boraczowskiego.

7.00
1/ Za + Wiesława Mendrykowskiego.
2/ Za + Jana Szwedę w 4. rocznicę śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o radość życia wiecznego.

8.00
1/ W intencji Ewy.
2/ Za + Lilianę Moryson z prośbą o zbawienie i radość życia wiecznego.

16.30
Droga Krzyżowa dla dzieci.

17.15
Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.

18.00
1/ Za ++ Helenę i Ernesta Sklorz, ich synów Ferdynanda, Bronisława i Józefa oraz ++ z rodzin Sklorz i Rosmus z prośbą o zbawienie i radość życia wiecznego.
2/ Za + Marka Ducha od Zakładu Pogrzebowego ABIASZ.
3/ Za + Czesławę Ciupek w 30. dzień po śmierci.
4/ Za ++ męża Władysława i syna Piotra z prośbą o zbawienie i radość życia wiecznego.
5/ Za ++ męża Stanisława Mądrzejewskiego w 5. rocznicę śmierci, rodziców Julię i Michała Sroków oraz teściów z prośbą o radość życia wiecznego.

20.30
Droga Krzyżowa.

23 – 03 – 2019

6.00
Za + Wiesława Mendrykowskiego.

7.00
Za + Witolda Boraczowskiego.

8.00
1/ Za ++ Wacława Lenarta w 8. rocznicę śmierci oraz rodziców obu stron.
2/ W intencji Marleny, Konrada i Kacpra.

17.15
Różaniec – prowadzi XI róża żeńska p.w. NMP Wspomożycielki Wiernych.

18.00
1/ Za ++ córkę Małgorzatę Gołąb, męża Alfreda Cimermana, wszystkich ++ z rodziny, rodziców Zofię i Jana Barskich i wszystkich ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2/ Za ++ rodziców Krystynę i Andrzeja Syrków w 28. rocznicę śmierci z prośbą o radość życia wiecznego.
3/ Za + Edytę Krawczyk w 1. rocznicę śmierci o spokój duszy.
4/ Za + Henryka Kuleja w 2. rocznicę śmierci z prośbą o dar życia wiecznego.

24 – 03 – 2019
3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.00
Za + Witolda Boraczowskiego.

7.00
1/ Za + Wiesława Mendrykowskiego.
2/ Do Miłosierdzia Bożego za + syna Leszka Synowca z prośbą o dar życia wiecznego.

8.30
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

9.00
W intencji Marii i jej rodziny.

11.00
1/ W intencji Pawła i jego rodziców.
2/ W intencji Macieja.

13.00
1/ Za + męża Czesława Florjańskiego w 2. rocznicę śmierci z prośbą o radość życia wiecznego, ++ rodziców Józefa i Mariannę oraz ++ braci.
2/ Za + Eugenię Seweryn od siostry Aliny z rodziną.

16.00
1/ W intencji Piotra i jego rodziny.
2/ W intencji Huberta, jego rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków.

17.15
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

18.00
1/ W intencji Jacka i Andrzeja oraz jego rodziny.
2/ W intencji żyjących i ++ Parafian.

21.00
Za ++ Alfredę Gracę i Janinę Ginter z prośbą o dar życia wiecznego.