Zdjęcie – www.kosciol.wiara.pl

Wszyscy dobrze wiemy, że nasza parafia jest bardzo prężna. To przede wszystkim Boże działanie, ale też otwartość konkretnych ludzi, w tym proboszcza naszej parafii. Zostało to zauważone i docenione przez czasopismo „Gość Niedzielny”. W regionalnym katowickim dodatku pojawił się wywiad z o. Bartoszem Madejskim OMI. Zachęcamy do czytania i dzielenia się tym z innymi ludźmi. Niech usłyszą i zobaczą, że można dużo zrobić, kiedy serce jest otwarte na Boże natchnienia 🙂

http://kosciol.wiara.pl/doc/4497702.Tego-goscia-to-juz-znamy

 

Przy okazji zachęcamy dzisiaj do składania życzeń, ponieważ o. Bartosz skończył 45 lat. Z okazji urodzin życzymy mu jak najmniej siwych włosów (których i tak jest dużo) i opieki Bożej na każdy dzień. Polećmy go dzisiaj w naszej modlitwie Panu Bogu i Maryi Niepokalanej.