Witaj misjonarzu i misjonarko!

Jeśli trafiłeś na tę stronę, to dlatego, że sprawa misji nie jest Ci obojętna! Bardzo nas to cieszy, a jeszcze bardziej cieszy do Pana Jezusa, który powiedział nam w Ewangelii: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu”. 

Misjonarze rozsiani po całym świecie potrzebują Twojej pomocy! Tak wielu ludzi może dzięki Tobie usłyszeć o Panu Jezusie. W tym właśnie celu powstało Oblackie Koło Misyjne w naszej parafii, która prowadzona jest – jak by nie patrzeć – przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Chcemy zaprosić Ciebie przez nasze spotkania do zobaczenia, jak wygląda świat misyjny i ludzie, którzy żyją w odległych zakątkach świata. Pokażemy Ci misje prowadzone przez różne zgromadzenia zakonne i misyjne. Spotkania odbywają się w każdą sobotę o godz. 9:00 w Domu Katechetycznym na I piętrze.

 

Epidemia

Ze względu na panujące obostrzenia i ograniczenia nasze spotkania są póki co odwołane. W tym czasie zapraszamy, aby zapoznać się z różnorakimi filmami o tematyce misyjnej, które będą publikowane na tej stronie internetowej. Liczymy jednak na szybkie spotkanie na żywo, aby poprzez modlitwę, zabawę i budowanie wspólnoty nasze Oblackie Koło Misyjne wprowadzało Was coraz głębiej w świat misyjny, a zatem…. do zobaczenia!

FILMY MISYJNE