JE Orbit SlideShow

Ostatnie Wydarzenia

W niedzielę 8 października kazania głosił ks. Zbigniew Wądołowski, który na co dzień pracuje w parafii św. Eustorgiusza w Mediolanie. W czasie kazań dzielił się z nami wiarą i zagrzewał do ewangelizacji w swoich środowiskach życia.

 

W poniedziałek 18 września gościliśmy w naszej parafii Donalda Turbitta, założyciela wspólnoty Mężczyzn św. Józefa w USA. Po Mszy św. o 18:00, Donald wygłosił konferencję dla mężczyzn "Uczniostwo" po której zaprosił uczestników do modlitwy wstawienniczej. Link do galerii.

 

W piątek 8 września obchodziliśmy Święto Narodzenia NMP. Na Mszach św. o 8:00, 10:00 i 18:00 dokonaliśmy aktu poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o 18:00 miało miejsce spotkanie o. Proboszcza z członkami wszystkich grup parafialnych z okazji rozpoczęcia nowego roku formacyjnego.

 

W poniedziałek 4 września odbyło się pierwsze spotkanie powakacyjne nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Link do galerii.

 

W dniach od 18 do 20 sierpnia wielu parafian wzięło udział w spływie kajakowym rzeką Pilicą. Te 3-dniowe „Kajaki z Jezusem” sprzyjały odkrywaniu piękna i dobroci Stwórcy widocznych w przyrodzie.

 

W dniach od 23 do 25 sierpnia pielgrzymowaliśmy do Częstochowy. W piątek o 13:00 trzy grupy (piesza, rowerowa i autokarowa) spotkały się w Dolinie Miłosierdzia u stóp Jasnej Góry. Po poczęstunku i wspólnej modlitwie pielgrzymi udali się na Mszę św. na Wałach Jasnogórskich.

 

Więcej informacji o minionych wydarzeniach można przeczytać w Kronice Parafialnej.

Zapraszamy!

Stały konfesjonał


Dni powszednie:

10:00-12:00

oraz

15:00-17:00

dodatkowe wydarzenia

dodatkowe wydażenia

budowa szopki

szopka m

rekolekcje nowe życie

pierwsze soboty miesiaca

różaniec 1 sobota

Kaplica adoracji


Dni powszednie:

8:30-17:45 i 18:30-22:00

Niedziela:

19:00-21:00

Link do kazań

kazania

kurs biblijny

kurs bibl m

adoracja nocna

adoracja nocna m

poradnia parafialna

poradnnia m