Tegoroczne roraty już za nami. Czas bardzo bogaty w słowo Boże i różnorakie przeżycia. W tym roku dorośli mieli okazje do przeżycia porannych rorat o godz. 5:55 od poniedziałku do piątku. W sobotę o godz. 7:00 również odbywały się roraty dla dorosłych wraz z cyklem kazań, które wygłosił w tym roku o. Sebastian Stasiak OMI. Bardzo dziękujemy mu za tę posługę.

o. Bogusław i jego Oskar 🙂

Dzieci spotykały się wieczorami i poznawały w tym roku dary i owoce Ducha Świętego. Temat nie był łatwy do zrealizowania, ale na wysokości zadania stanął o. Bogusław Harla OMI, który przygotowywał codzienne scenariusze. Dzięki temu każdy dzień obfitował w dobre i zabawne treści i co chwile zaskakiwał nie tylko dzieci, ale wszystkich w kościele. Dlatego też na zakończenie o. Bogusław został nagrodzony specjalnym Oskarem w kategorii: RORATY 2018. To wyraz wdzięczności za jego poświęcenie i zaangażowanie. Prosimy was również o szczególną modlitwę w jego intencji.

Tymczasem przed nami już Święta Bożego Narodzenia. Niech te ostatnie dni nie będą tylko pod znakiem porządków domowych i zakupów. Zachęcamy do spowiedzi świętej już teraz, aby nie odkładać jej na ostatnią chwilę. Jeszcze bardziej przygotujmy nasze serca na przyjęcie Jezusa, aby odnowił w nas ducha dziecka Bożego, który przyjmuje i korzysta z mocy Ducha Świętego na 100%.